Prenájom Offgrid Campervanov | OnlyVans

Tvoj domov ďaleko od domova

Si dobrodruh, adrenalín junkie, vášnivý cestovateľ, alebo si len chceš užiť dovolenku inak? Alebo jednoducho iba miluješ van life tak ako my? Tak si na správnom mieste! Poďme sa zoznámiť a povedať si čo ťa čaká a čo neminie. My sme OnlyVans. AHOJ a VITAJ!

Ponuka vozidiel KONTAKTUJ NÁS Darčekový poukaz

Question Icon Image Kto sme?

Ahojte! Poďme sa ofciálne predstaviť, ja som Dominika a po boku môjho manžela Lukasa a nášho psíka Aviciiho stojíme za menom OnlyVans.sk

Pripravili sme si pre Vás prerábku Sprintera 1.0, ktorý si môžete prenajať. Tu určite neprestávame a do budúcna máme veľké plány s inými Sprintermi.

Question Icon Image Čo robíme?

Radi by sme Vám priblížili cestovanie v dodávke v maximálnom komforte a tak trošku v offrodovom štýle s nádychom adrenalínu a dobrodružstva.

Prerábame obyčajné biele dodávky na tak trochu netradične kemper vany.

Question Icon Image Ako to robíme?

To keby sme prezradili! Veľmi radi s Vami zazdieľame naše tipy, triky a tajomstvá prestavby, ale to nás budete musieť sledovať na sociálných sietiach. No priznáme sa, obaja máme denné práce a vany prerábame len počas víkendov a voľného času.

Question Icon Image A prečo práve my?

Naše prestavby sú robené zo srdca s myšlienkou ponúknuť výsoký level komfortu, či už sa rozhodnete pre horúce Španielsko v lete alebo chladné Nórsko v zimných mesiacoch. V našich Sprintroch nájdete svieži nádych adrenalínu, estetickosti a nadčasového štýlu prerábok, ktorý sme si obľúbili počas našich rokov nomádskeho života v USA.

BEAST

2018 Mercedes- Benz Sprinter, s pohonom na zadnú nápravu a ľahkou offroadovou úpravou. Autíčko je prerobené na ultimátnu offgridovú obytnú dodávku so všetkým čo človek potrebuje na kempovanie pre 2- 4 osoby (plne vybavená kuchyňa, takmer queen size posteľ (160×190cm) pre dvoch, sprcha, WC, sedenie pre 4 osoby, extra rozkladateľná posteľ pre ďalšie 2 osoby). Zaujalo? Kuk viac informácií

€59.00/deň

  • Manuálna prevodovka
  • Výkon 120kWH
  • Palivo - nafta
  • Vodičský preukaz B
  • Havarijné poistenie
  • SR + AT diaľničná známka


Beast Image
SPRINTER 1.0 Image

SPRINTER 2.0

UNDER CONSTRUCTION

€39.00/deň

Často kladené otázky

Zistite odpovede na najčastejšie kladené otázky ohľadom našich služieb

Čítaj viac