O nás | OnlyVans Prenájom Offgrid Campervanov | OnlyVans

O nás

Začalo to v jedno víkendové sychravé ráno v meste Detroit, štát Michigan v USA. Obaja sme mali po svojich povinnostiach, práci a škole a ako praví millenials sme obaja scrollovali na telefónoch. V jendom momente sme obaja narazili na jeden zaujímavý príspevok a bola to láska na prvý pohľad.

V ten deň sme začali hľadať žltý školský autobus, ktorý by vyhovoval našim plánom ho prerobiť na tzv. SKOOLIE a cestovať po Štátoch. Do roka a do dňa sme autobus prerobili a cesta sa mohla začať. V jednom jedinom okamihu sme podľahli tomuto životnému štýlu a nesie sa to s nami až do dnes. Keďže v Európe nie je také jednoduché zohnať žltý školský autobus, prerobiť ho a legálne ho vedieť šoférovť a to nehovorím o spotrebe (!) tak sme sa rozhodli pre Európsku alternatívu, čo sú dodávky.

about us title image
Lukas image

Lukas

Lukas si sám zažil nomádsky život a všetky jeho úskalia, útrapy ale aj nádherné chvíle pokoja a blaha. Celý autobus si sám prestaval (za mojej pomoci samozrejme:) a prestavby a tento životný štýl sú už naveky jeho súčasťou. Momentálne sa venuje prestavbe Mercedes- Benz Sprinterov a musím povedať, že mu to ide od ruky a máte sa na čo tešiť. Ale veď posúďte sami.

Dominika

Ja sa musím priznať, že som nováčikom vanlifu. Avšak aj mňa si získali spontánne cesty, západy a východy slnka, drsné túry alebo len leňošenie. Som za túto skúsenosť rada a preto sme sa rozhdoli našu vášeň zdieľať s Vami. Ja v našom teame robím všetko pre to aby sme fungovali ako dobre naolejované duo.

Dominika image
Avicii image

Avicii

Avicii (áno ak Vám je to meno známe tak sa nemýlite;) je malý, hravý, neposedný oranžový špic so svojím názorom a keby mohol tak určite má svoje dotazy k naším prestavbám. Je to najmladší člen nášho teamu ale za to s najväčšou energiou. Avicii si od malička užíval cestu autom a už sa teší na všetky dobrodružstvá, ktoré idú jeho smerom.