Kde nechám svoje auto, na ktorom prídem?

O to sa mi už postaráme. :) Auto, na ktorom prídete, môžete ponechať u nás na parkovisku, a to po celú dobu zapožičania Sprintera.

Je Sprinter poistený?

Áno, Sprinter je poistený povinným zmluvným poistením ako aj havarijným poistením.

Čo ak náhodou niečo poškodím alebo budem účastníkom nehody?

Hlavný vodič je zodpovedný za tzv. spoluúčasť v prípade akéhokoľvek znehodnotenia a škody na vozidle. Táto spoluúčasť je zahrnutá v rámci vratnej kaucie a teda maximálne do výšky 1000 EUR. Všetko nad výšku spoluúčasti je pokryté havarijným poistením.
Vodič je povinný získať kontaktné údaje zúčastnených tretích strán.
Samozrejme, že veríme, že sa vo vlastnom záujme postaráte o  Sprinter ako najlepšie viete. Prosíme Vás, aby ste nám aj tie najmenšie poškodenia nahlásili.
Uplatňujeme si právo následného spoplatnenia pri poškodení interiéru a exteriéru.
Ak k poškodeniu prišlo v čase, keď vozidlo nebolo obsluhované žiadnym vodičom, hlavný vodič bude menovaný zodpovedným za vozilo v danom čase.

Môžem vycestovať mimo EÚ?

Áno, môžete. Avšak treba to s nami prediskutovať pred vašim dobrodružstvom. Najlepšie pri rezervácii dodávky.

Aký vodičák potrebujem?

Stačí Vám trieda B, keďže Sprinter je do 3.5 tony.

Môžem cestovať s deťmi? A čo psíky alebo iné domáce zvieratká?

Áno a áno.

S deťmi nie je problém cestovať a dokonca detská sedačka sa dá uchytiť pomocou bezpečnostných pásov v aute. Avšak ISOFIX nemáme. Treba si uvedomiť, že pri sedačke sa potom nedá sedieť.

Domáce zvieratká sú u nás vítané. Prosíme dajte nám dopredu vedieť. Tak isto Vás prosíme o udržiavanie čistoty v dodávke aj keď cestujete s domácim miláčikom.

Môžem zrušiť rezerváciu?

Áno ale má to háčik. Platí sa storno poplatok s nasledujúcimi pravidlami:

A. zrušenie rezervácie 1 - 9dní pred prevzatím vozidla je storno poplatok 60% z ceny nájomného + 200€ fixny poplatok.

B. zrušenie rezervácie 10 - 31 dní pred prevzatím vozidla je storno poplatok  30% z ceny nájomného a 150€ 

C. zrušenie rezervácie 32 a viac dní pred prevzatím vozidla fixná cena storno poplatku je 100€

Potrebujem vlastné posteľné obliečky?

Nie, nepotrebujete. U nás máte všetko vybavenie na spanie v cene.

Musím odovzdať čisté vozidlo?

Ak je vozidlo špinavé z normálneho používania dodávky to je OK avšak ak sami usúdite a vidíte, že auto je extra špinavé, jedno zastavenie na bezdotykovej umyvárke nám veľmi pomôže. Poprosíme nikdy neumývať auto zvonka  so špongiami alebo utierkami. Tento typ umývania by poškriabal a znehodnotil fóliu, ktorá je na aute nalepená.  Z vnútra dodávky, Vás žiadame o dodržiavanie čistoty a odovzdania Sprintera v takom stave ako ste ho dostali. Pri nadmernom znečistení Vám budú zaúčtované „špinavé“ poplatky.

Platí sa vratná kaucia za zapožičanie Sprintera?

Áno. Plati sa kaucia  1000 EUR. Sme si vedomí, že je to vyššia čiastka ale Sprinter je naše zlatíčko a takto si iba poisťujeme, že sa mu nič nestane. Kaucia je splatná do dátumu prevzatia Sprintera Vami, buď prevodom na účet alebo na mieste cashom alebo kartou hlavného vodiča.

Môžem spraviť rezerváciu Sprintera pre niekoho iného?

Samozrejme áno, pokiaľ spĺňajú všetky podmienky prenájmu a ak poznáte ich údaje potrebné pre vytvorenie rezervácie.

Aké dokumenty budem potrebovať pri vyzdvihnutí Sprintera?

Kreditnú/debitnu kartu hlavného vodiča s dostatkom finančných zdrojov na zaplatenie vratného depozitu/kaucie  alebo hotovosť. Vodič sa bude musieť preukázať platným vodičským preukazom. Doklad totožnosti (pas, občiansky preukaz), z ktorého si spravíme fotokópiu.

Ako budem vedieť, že moja objednávka bola spracovaná?

Po rezervácií a zaplatení objednávky Vám príde potvrdzujúci email na email adresu, ktorú uvediete v objednávke. V prípade, že potvrdzujúci email neobdržíte, prosíme Vás, skontrolujte si priečinok Spam. Ak Vám email od nás nepríde do 1 dňa odo dňa objednávky, kontaktujte nás emailom na alebo na telefónnom čísle +421 951 565 642.

Môžem si Sprinter požičať na festival?

Z vlastnej skúsenosti vieme ako to na festivaloch býva a preto musíme povedať NIE. Predsa len Sprinter je kemper van a patrí na cesty a do prírody.

Je nevyhnutné pripojiť sa na zdroj elektriny?

Nie nie je to nevyhnutnosť. Robili sme všetko pre to aby ste boli na ceste, čo najviac nezávislí. Treba sledovať stav bateriek. Solárne panely umiestnené na streche umožňujú cestovať bez prípojky.

Mám záujem o vlastný van, predávate prerobené vany?

Zaujímavá otázka. A zatiaľ nie ale plánujeme to v budúcnosti tak nás sledujte na sociálnych médiách a keď sa naskytne ponuka tak neváhajte a skočte po nej ;-)